ابعاد استاندارد دریچه بازدید فن کویل

ابعاد دریچه بازدید فن کویل برای هر دستگاه فن کویلی متفاوت است و باید متناسب با دستگاه فن کویل شما تعیین شده باشد. از این رو نمی توان برای آن یک سایز مشخص و استاندارد در نظر گرفت زیرا به عواملی همچون نوع، مدل، ظرفیت و حجم هوادهی دستگاه بستگی دارد.

هر چه دستگاه شما از ظرفیت بالاتری برخوردار باشد و حجم هوادهی بیشتری داشته باشد. ابعاد دریچه زیر فن کویل شما هم باید بزرگتر باشد تا میزان هوایی که توسط دستگاه تولید شده به طور یکنواخت در فضا توزیع شود و این موضوع مستلزم برخورداری از دریچه با ابعاد و اندازه مناسب با طراحی بهینه می باشد. همچنین طراحی و ابعاد دریچه باید به گونه ای باشد که امکان دسترسی به دستگاه برای تعمیر و نگهداری از آن فراهم شود.

بخش های تشکیل دهنده دریچه بازدید فن کویل

دریچه بازدید فن کویل به طور کلی از دو بخش فریم یا قاب دور و درب بازدید دریچه تشکیل شده است.

ابعاد فریم دریچه بازدید فن کویل

فریم دریچه زیر فن کویل به طور معمول بین 3 تا 5 سانتی متر در نظر گرفته می شود. این ابعاد با توجه به ضخامت دیوار یا سقف محل نصب دریچه تعیین می شود.

ابعاد درب بازدید دریچه بازدید فن کویل

ابعاد درب بازدید دریچه زیر فن کویل همانطور که گفته شد با توجه به دستگاه فن کویل شما در نظر گرفته می شود. این ابعاد می تواند از 20 تا 30 سانتی متر شروع شود. لازم به ذکر است که درب دریچه بازدید زیر فن کویل با توجه به نیاز دستگاه شما برای مکش هوا دارای انواع متفاوتی است.

اگر ابعاد دریچه بازدید فن کویل مناسب دستگاه خود را نمی دانید برای محاسبه آن و سفارش ساخت دریچه بازدید زیر فن کویل می توانید با کارشناسان ما در تهویه کارا تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up