با افزایش روز به روز جمعیت جهانی نیاز بشر به سکونتگاه دائمی یا همان خانه امروزه بیش از پیش مطرح است. پیمانکاران و ساختمان سازان بسیاری در این زمینه مشغول فعالیت هستند. از دغدغه های اصلی این زمینه می توان به کمبود منابع در اقصی نقاط جهان و نیاز به متمرکز سازی جمعیت در مناطق دارای منابع مناسب اشاره کرد. این امر سبب افزایش جمعیت در یک منطقه خاص شده و در پی آن با افزایش جمعیت این منطقه، افراد با چالش هایی من جمله گرمایش، آب رسانی، آلودگی های زیست محیطی و… بسیاری رو به رو می شوند، که این چالش ها برای برطرف شدن نیاز به منابع مالی خواهند داشت. هر چه بیشتر متمرکز شدن جمعیت سبب کاهش هزینه ها می شود. به همین سبب امروزه اکثراً ساخت و ساز ها به صورت آپارتمان های چند طبقه صورت می پذیرد. که نیاز به فراهم سازی تهویه مناسب برای هر یک از واحد ها و در نهایت کل مجتمع دارد.

آغاز فعالیت گروه صنعتی تهویه کارا

گروه صنعتی تهویه کارا با علم به نیاز اساسی و غیر قابل اجتناب تهویه مطبوع از سال 1372 در راستای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه صنعت تهویه مطبوع که مبتنی بر دانش و فن آوری روز باشد. با تکیه بر دانش مهندسین جوان HVAC در این زمینه شروع به فعالیت نموده و توانسته تا به امروز افتخارات بسیاری را در این زمینه کسب نماید.

تهویه اماکن عمومی و خصوصی

بحث تهویه رسانی تنها برای منازل و آپارتمان ها مطرح نیست و در بسیاری از کارخانه های صنعتی، شرکت ها، فروشگاه های بزرگ، رستوران ها، مجتمع های ورزشی، مترو، زیر گذر ها، مساجد و حسینیه ها، سالن های تئاتر و سینما، برج های بزرگ، تونل های زیر زمینی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

بخشی از خدمات و محصولات

از برخی خدمات و محصولات گروه صنعتی تهویه کارا می توان به تولید انواع دریچه کولر، دریچه های توزیع هوا، دریچه های کنترل و هدایت هوا، انواع دریچه زیر فن کویل، دریچه خورشیدی، دمپر كانال موتوری، جت نازل، دمپر ضد آتش فيوزی، دریچه ضد انفجار، دمپر كانالی صنعتی، دريچه سقفی گرد تخت آلومينيومی، دریچه هوای رفت دریچه اتاق عمل، دریچه تایل آرمسترانگ، لوور پادری، دریچه هوای تازه (باران گیر)، دریچه خطی، کلاهک دودکش، هود صنعتی، کانال سازی و کانال سازی صنعتی، دريچه بازديد تاسیسات، دريچه سقفی چهارگوش كلاف دورباز آلومينيومی و… اشاره نمود.

keyboard_arrow_up